zavřít
upravit profil

vyléčená alkoholička a feťačka, zaměstnankyně pekařství stárek a syn

narozena: None 

Upravit životopis

Životopis

Postava ze seriálu Ulice. Hraje ji Šárka Ullrichová. Zuzana je nenávratně poznamenaná životem, který vede. Kvůli ní Bedřich Liška v afektu zabil člověka, který si na ni dovoloval, a poté byl na tři roky uvězněn.

Pro pragmaticky uvažující Zuzanu byl tudíž nepotřebný, a proto ho nahradila jinou známostí. Neťastná mladá žena řešící svá traumata alkoholem a drogami je matkou osmiletého chlapce Františka, ale své mateřství moc neřeší. Přesto velmi citlivě vnímá vzájemné pouto. Velmi dobře si uvědomuje, že František je jediná bytost, která ji drží nad vodou. Avšak její závislost je daleko silnější než ochota a odhodlání odejít na léčení.

Drogy ji navíc naučily být vypočítavá a primitivně pragmatická. Když to situace vyžaduje, dovede se výborně přizpůsobit a podle potřeby zapůsobit na city. Veškerou svou naději na lepší život vkládala do vztahu a sňatku s Bedřichem, jenž ji po propuštění z kriminálu vyhledal a začal se o ni i o Františka starat. Ten jí však nedokázal odpustit její několikaměsíční zmizení ani pro ni být dostatečnou autoritou, aby se zbavila svých závislostí. Navíc se zamiloval do Anči Málkové, kolegyně v práci, a tak nakonec svatbu zrušil den před obřadem. Zuzana se dostala na dno a tak se začala mstít, aniž by si uvědomila dosah svých kroků...

Zuzana Hrubá

vyléčená alkoholička a feťačka, zaměstnankyně pekařství stárek a syn

Mohli by vás také zajímat…