zavřít
upravit profil

fotografka, správce v muzeu, v aukční síni buckland, příležitostně vypomáhala piper v p3

narozena: 28. 10. 1971 San Francisco  † 17. 5. 2001 None

Upravit životopis

Životopis

Prue je nejstarší ze sester Halliwellových a tak zastává především roli ochránkyně svých dvou sester. Je trochu přísná a má sklon ovládat lidi kolem sebe. Své citlivé nitro před ostatními skrývá. Ovládá telekinezi, což je aktivní moc. Silou vůle dokáže působit na objekty kolem sebe, ty pak pomocí myšlenky přemísťovat. Původně sílu ovládala očima, ale později se naučila používat ruce. V devátém dílu druhé série získala schopnost astrální projekce- dokáže svou duševní schránku zhmotnit na libovolném místě, její tělo při tom však upadá do transu, takže je poměrně zranitelná. Mimo to ještě miluje práci, napřed působila v aukční síni, ale poté dala výpověď a stala se profesionální fotografkou, jak si vždycky přála. Usmířila se svým otcem Viktorem Bennetem, kterému vyčítala, že ji i sestry po smrti matky opustil. Při ochraně nevinného byla zraněna démonem Shaxem a Leo ji kvůli zradě Zdroje nedokázal zachránit. Prue umírá.

Ve zkratce:
Narozena: 28 Října 1971, San Francisco

Muži: Andy Trudeau, Whitaker Berrman, Brendan Rowe, Bane Jessup, Jack Sheridan, Dračí čaroděj, Micah (v roce 1670), Justin, Eric (v Londýně), Allen (na koleji), Mitch

Zaměstnání: Pracovala jako správce v muzeu, pak v roce 1998 začala pracovat v aukční síni Buckland a poté pracovala jako fotografka pro magazín 415 (1999) a příležitostně vypomáhala Piper v P3.

Manželství: Zile (čaroděj, 8. února 2001)

Rozvody: Zile (pár hodin po svatbě, když sestry čaroděje zničily)

Děti: žádné

Datum úmrtí: 17. května 2001

Rodokmen: Nejstarší ze sester Halliwellových

Síly: Telekineze a astrální projekce

Auto: černá Mazda Miata a černé BMW

Prue Halliwell

29 let, fotografka, správce v muzeu, v aukční síni buckland, příležitostně vypomáhala piper v p3

Mohli by vás také zajímat…