zavřít
Upravit životopis

Životopis

Lenka Drápalová je postava ze seriálu ULICE, kterou ztvárnila Michaela Badinková. Přitažlivá, inteligentní a svobodomyslná Lenka Drápalová sice působí samostatně, avšak velmi touží po lásce. A právě její citový život s ní umí pořádně zamávat a dostat ji do problémů.

Lenka vyučuje na gymnáziu češtinu a výtvarnou výchovu. Má ráda lidi a pro svou přímost i obětavost je velmi oblíbená nejen mezi studenty, ale také mezi přáteli. Navíc příliš neuznává autority ani pevný řád, a proto umí být hodně spontánní. Jenže to jsou vlastnosti, které mnohdy iritují její nadřízené...

Lenčiny vztahy s muži zatím nebyly příliš úspěšné. Před dvěma lety chodila nějakou dobu s ženatým Petrem Boháčem, v loňském roce pak prožila docela příjemné období po boku úspěšného lobbisty Karla Stránského. Jenže ten se po krachu manželství již nechtěl vázat a neslyšel ani na její touhu mít rodinu. Koncem roku 2006 nakonec Lenka spadla do kratičkého románku s mladíčkem Benem Vojtíškem.

Po těchto svých nevydařených milostných eskapádách raději na idylický harmonický vztah poněkud rezignovala a vrhla se do malování či navrhování designů nových hraček pro Království hraček. Ale ani toto upnutí se na práci a na umění pro ni není východiskem ze samoty.

Nyní to vypadá, že konečně našla někoho, kdo odpovídá jejím představám o ideálním partnerovi. I když se s Jardou Hejlem zná už téměř tři roky, pověstná jiskra přeskočila až nyní. Přečká jejich zamilovanost všechny problémy, které se na ně valí?

Mohli by vás také zajímat…