zavřít
Upravit životopis

Životopis

Postava ze seriálu Ulice. Hraje ho Kryštof Rímský. Chce získat Terezu... Životem protřelý sympaťák se nikdy neměl špatně, přestože nedokončil ani střední školu. Na studia mu jaksi nezbýval čas, a tak ve třetím ročníku ze školy odešel.

Nějakou dobu pracoval na zaoceánské lodi, kde si vydělal docela slušný balík. Díky tomu si pak splnil i jeden ze svých snů - pořídit si pořádnou motorku. Po návratu na pevninu byl Mára majitelem diskotéky, ale kromě toho si rozjel ještě pár dalších kšeftíků, které ho celkem obstojně živí dodneška. Se svými „spolupracovníky" se sice párkrát svezl na hraně zákona a sem tam dokonce i za ni, ale díky své vychytralosti se v pravý čas vždycky stáhl zpět, takže ruka zákona měla v jeho případě smůlu. Někteří Márovi kumpáni, například bývalý manžel Digi Bendové Tony, ale takové štěstí neměli a skončili ve vězení.

Protože se o něm ví, že bere, co přijde, známý mu nabídl dělat provozního v novém klubu, ve kterém by měla mít zázemí jedna kapela. Zde Márovi padla do oka hned první den Tereza Jordánová. Mladá středoškolačka je totiž úplně jiná než všechny jeho dosavadní partnerky, a tak by ji rád získal...

Kryštof Mareček

barman, taxikář, přítel Moniky

Mohli by vás také zajímat…