zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jaroslav Hejl je postava ze seriálu Tv Nova, ULICE, kterou ztvárnil Martin Hofmann. Velkým zlomem v životě Jardy Hejla bylo jeho povýšení ve firmě Království hraček. Letos na jaře se totiž stal vedoucím nového úspěšného projektu, který sám navrhl a zrealizoval.

V téže době se také šťastně zamiloval do Majdy Jandové, nové servírky v uliční hospodě U Jindřicha. Slibně se rozvíjející vztah nepřekazila ani Jardova matka, profesorka Miriam Hejlová, pro niž byla synova známost doslova šokem. Dokonce jej nijak zvlášť nepoznamenala ani Majdina malá dcerka Kačenka. Spíš naopak. Jarda se své „otcovské" role ujal s velkou chutí.

Pak ho ale začala dusit Majdina žárlivost a její neustálé obavy z budoucnosti. Po několika jejích výstupech a špehování se s ní nakonec rozešel. Jenže ani potom neměl klid, protože Majda spáchala demonstrativní sebevraždu, kterou se snaží přitlačit Jardu ke zdi. Ten se ale během Majdina pobytu v nemocnici sblížil s Lenkou Drápalovou a vypadá to, že je konečně ve vztahu šťastný...

Mohli by vás také zajímat…