zavřít
Upravit životopis

Životopis

Postava ze seriálu Ulice. Hraje ho Richard Zevel. Syn Tamary Elliot a Oldy Farského je sympatický kluk s bujnou fantazií, který právě prochází nelehkým obdobím puberty. Navíc se musel vyrovnat se zjištěním, že člověk, kterého považoval celý život za svého tátu, jeho otcem vlastně není.

Matka mu dlouho nechtěla říct pravdu, a tak po otci začal pátrat na vlastní pěst s pomocí Lídy Farské. A zažil tak vlastně druhý pořádný šok, když zjistil, že Farští, které považoval za své a matčiny přátele, jsou vlastně jeho druhou rodinou.

Prozrazení Oldova otcovství ale otřáslo v základech rodiny Farských, což Jakub okamžitě pocítil i na své osobě. Zatímco jeho táta a nová sestra Lída se k němu chovali naprosto báječně a hned ho vzali do rodiny, Oldova manželka Jitka a druhá nevlastní sestra Monika se s jeho přítomností u nich doma vyrovnávaly čím dál hůř. Jakub se to sice snažil celou dobu ignorovat a bavit se hlavně s tátou, ale i pro něj začala být hustá atmosféra u Farských jednoho dne nesnesitelná...

Mohli by vás také zajímat…