zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jako člověk žila v Londýně se svou rodinou, ale roku 1860 se do jejího rodiště přistěhoval upírský pár Darla a Angelus.Angelusovi se zalíbila na první pohled a zaujala ho především její schopnost mít vidění, které ostatní lidé pokládali za dílo ďábla.

Angelus postupně vyvraždil její rodinu a když se vyděšená Dru přišla do kostela vyzpovídat, přesvědčil ji přestrojen za kněze že je potomkem satana.Drusilla to odmítala jelikož chtěla být čistá a dobrá a tak zažádala o přijetí do kláštěra.V den jejího přijetí do kláštěra vtrhl Angelus a společně s Darlou pozabíjeli všechny přítomné. Jeho činy způsobili že Dru úplně zešílela a on ji pak proměnil v upíra.

Začala tedy cestovat s nimi jako šílená upírka s dětinskými sklony a vidění budoucna. Záviděla těm dvěma jak žijí jeden pro druhého a zatoužila po partnerovi jenž by jí také tak obletoval a sdílel s ní věčnost. A tak našla nesmělého básníka Williama jemuž zrovna dala košem jeho láska a tak z něj Dru udělala svého druha.

William si změnil jméno a prosilavl se jako Spike.Společně našli zálibu v zabíjení přemožitelek a cestování. Po návštěvě Prahy kde Drusillu málem ušlapal dav, ji Spike odvezl do SunnyDale kde se zdržoval Angel-její stvořitel.S jeho nedobrovolnou pomocí se Spike snažil pomocí rituálu obnovit Drusilliny síly. Přemožitelka Buffy jim však v dokončení zabránila ale Druiny síly se z velké části obnovily.

Když Angel ztratil duši spojil se s Drusillou a Spikeem a pomáhal jim s zničit svět.Navíc začal svádět Drusillu. Dru pokoušela s pomocí démona Soudce o zničení světa.Buffy však byla opět na blízku a Drusilliny záměry nedospěli konce. Krátce na to přišel nápad s probuzením Acathly. Když šla Dru pro Gilese aby ho přinutili ke spolupráci na rituálu oživení, zhypnotizovala druhou přemožitelku Kendru a prosekla ji nehtem krční tepnu.¨Hypnózu pak využila i na Gilese aby ho v iluzi že je jeho milovanou Jenny přesvědčila aby jim prozradil kde dělají chybu při Acathlově probuzení.

Spike naštvaný na Angela/Angeluse se tajně spojil s Buffy a nabídl ji pomoc pokud mu umožní odjezd pryč s jeho milou. Dle plánu pak Spike na Angeluse zaútočil aby neprovedl rituál, ale Drusilla s ním začla bojovat a Angelus stihl vykonat rituál. Ač nerad musel Spike Dru přivést do bezvědomí a spolu pak zmizeli ze SunnyDale.

Oba pak spolu pobývali s Jižní Americe kde však Dru začla Spikea podvádět s démonem Chaosu, protože se jí Spike nezdál dost zlý když pomáhal přemožitelce.

Asi po roce navštívila L.A. z příkazu firmy Wolfram&Hart aby udělala z Darly (své upíří babičky) opět upíra.Nějakou dobu pak řádila s Darlou ve městě ale pak zmizela. Přemohli ji vzpomínky a snažla se vrátit ke Spikeovi. Ten ji však, kvůli své neopětované lásce k Buffy, odmítl.

Mohli by vás také zajímat…