zavřít
Upravit životopis

Životopis

Dickie byl jako malé dítě úplná hvězda. Jeho hláška: To je šabsolutně ílený-v angličtině: nucking futs, ho proslavila po celém světě. Dokázal hrát i role dívčí, například Pippi dlouhou punčochu apod.

Jeho matka Peggy Roberts se o něj přestala starat, když začal mizet z obrazovky. Jako dospělý si měnil jména, nakonec však zůstal u jména Dickie Roberts. Aby opět jakožto zapadlá hvězda získal svou kariéru a rodinu zpět, šel do zápasu v boxu. Tam ho ovšem přepral trpasličí černoch jménem Emanuel Lewis. Pak již byly venku jeho fotky-ovšem ne v zrovna přívětivé formě zveřejnění. Potkal Brendna Fraisera a ten ho dostal k Robu Reinerovi,který se podíval jak to Dickiemu po těch letech normálního člověka umí. Dickie se chtěl i se svým zvykem (neustálým nošením rukavic) vcítit do role. Začal si proto hledat rodinu, která by ho chtěla přijmout a vychovávat jako své dítě, ovšem jen do doby konkurzu.

Našel si rodinu Finneyových a strávil u nich plno dní. Jeho přítelkyně Cindy ale utekla s panem Finneym a Grace Finneyová se do Dickieho nakonec zamilovala a on do ní. Vzali se, a Dickie je opět slavný.