zavřít
Upravit životopis

Životopis

Postava ze seriálu Ulice. Hraje ji Stanislava Jachnická.
Druhá manželka Radka Mastného si už dávno nedělá iluze o dokonalém manželství se svým mužem. Ví, že jí je občas nevěrný. Navenek se ale Denisa stále tváří, že mají vzorné manželství. Když je třeba, o vztah také zabojuje. Pokud v nějaké ženě ucítí svou sokyni, umí být pěkně ostrá. Navíc ví, co na jejího manžela zabírá. Jako jedna z mála to s ním umí, takže téměř pokaždé dosáhne svého. Toho využívá i ve chvílích, kdy je třeba zkrotit jeho přílišný temperament.

S manželem je takřka dvacet čtyři hodin denně sedm dní v týdnu. Oba pracují na stejné radnici, Denisa je navíc Mastného pravou rukou. V práci si vybudovala pověst schopné kolegyně, která má o dění na radnici dokonalý přehled a je velmi schopná při plnění úkolů. Občas dokonce schopnější než její nadřízení, jak se už mnohokrát přesvědčili i místostarosta Lumír Nykl nebo samotný starosta.

Vzhledem k tomu, že manželství Denisy a Mastného zůstalo bezdětné a Mastný se naplno věnuje své kariéře i různým aktivitám mimo radnici, Denisin osobní život je velmi chudý. Žije prakticky jen svou prací. S těhotenstvím Gábiny se jí ovšem začaly otevírat nové obzory. Může s ní prožívat to, co jí samotné bylo odepřen

Denisa Mastná

manželka radka mastného

Mohli by vás také zajímat…