zavřít
Upravit životopis

Životopis

Deborah Byrnes je filmová postava komedie Fotr je lotr.Ve filmu ztvárňuje mladší sestru Pamely Byrnes, což je přítelkyně hlavního hrdiny Gregga Jebala.

Deborah má mít během výkendu svatbu,na kterou pozve i Gregga. Do domu Byrnesů přijede společně se svým snoubencem Bobem Banksem a jeho rodiči Larrym a Lindou. Ale Gregg jim z toho udělá pořádný chaos. Den před svatbou to totiž trochu přežene při vodním volejbale a udělá Debbie monokl. Potom "omylem" zapálí oltář pod kterým si má příští den Deborah s Bobem říct své "ano". Následovně jim ztratí rodiného miláčka, kocoura Jinxe a pokusí se ho nahradit podobným z útulku. Falešný Jinx jim ale roztrhá svatební obleky. Nakonec jim nechtěně prozradí místo jejich svatební cesty, které mělo být překvapením. Všichni ale dají vše do pořádku a svatba se uskuteční.

Ve druhém díle Jeho fotr,to je lotr!, Deborah ani Bob není, je tam ale jejich 1 roční syn Jack, kterého mají Debořiny rodiče hlídat, protože je s Bobem na svatební cestě v Thajsku.

Ve třetím díle Fotři jsou lotři se Deborah a Bobb rozvedou, protože ji Bob podvádí. Bob je ale rád že je z této rodiny pryč, protože už mu lezl na nervy Debořin otec Jack, protože mu pořád říkal co má dělat. Chtěl aby se s Debbie vzali v Oyster Bayi, pojmenovali po něm jejich syna a následovně chtěl aby se Bob stal hlavou celé jejich rodiny Byrnesů. To už na Boba bylo moc a tak se po rozvodu od Debbie a malého Jacka odstěhoval.

Mohli by vás také zajímat…