zavřít
Upravit životopis

Životopis

David Brancusi je postava ze seriálu ULICE. Miluje Ingrid, ale ještě více svou nezávislost.
Vynikající kadeřník zvyklý na luxusní salony zakotvil v roce 2006 v kadeřnictví u Ingrid, aby si trochu odpočinul. Ale i sem za ním jezdily některé stálé zákaznice, jež se nechtěly vzdát jeho nadstandardních služeb. A právě ty, včetně krátkého románku se Zdenou Čistou, byly trnem v oku Ingrid, která se do šarmantního Davida zamilovala.

Také jemu se atraktivní šéfová líbila, a tak se jí věnoval více, než bývá mezi kolegy obvyklé. Trávil s ní večery, cvičil s ní, podporoval ji v boji s kolečkovým křeslem a velkou měrou se podílel i na jejím konečném vítězství a opětovném postavení se na nohy.
Jenže to už byla Ingrid Davidem doslova posedlá a chtěla ho za jakoukoliv cenu jen pro sebe. A to se mu brzy přestalo líbit, i když ji miloval. Jejich vztah se záhy změnil v absurdní hru na kočku a na myš, s níž ani jeden z nich nedokázal přestat. Nakonec to udělal David. Za peníze, kterými si Ingrid platila jeho speciální služby, pro ni tajně odkoupil zařízení kadeřnictví a udělal z ní tak majitelku salonu. Sám v něm ale už nezůstal.
Přestože od Ingrid odešel, nemůže na ni David stále zapomenout. Jeho hrdost a potřeba volnosti mu však nedovolují, aby se k ní vrátil. A tak stále čeká, až je osud opět svede dohromady. Třeba jim to tentokrát vyjde.

David Brancusi

kadeřník, bývalý přítel ingrid šmídové a zdeny čisté

Mohli by vás také zajímat…