zavřít
Upravit životopis

Životopis

Chuck Bass je synem Barta Basse, známého businessmana a majitele rodinné firmy Bass Industries. S otcem si ale moc blízcí nejsou. Chuck si myslí, že ho táta nemá rád kvůli toho, že matka umřela při jeho porodu. A on si myslí, že jí zabil.

Oba si myslí, že se rádi nemají, jenže opak je pravdou. Této pravdy jim dá ochutnat Dan Humphrey, který Chucka sice rád nemá, ale chce udělat správnou věc. Bohužel, když se ti dva spolu začnou sbližovat, udělá C nějakou chybu a zase to mezi nimi zhorší.

Bass junior je především sukničkář. V jeho posteli (a nejen v posteli) se vystřídali už stovky studentek, sekretářek či jiných dívek. Má rád peníze a nebojí se jich využívat. Pokud má nějaký průšvih, omlouvá se jedinou větou: "I´m Chuck Bass."

I přesto, že je C mnohými vnímán jako negativní charakter, svým kamarádům pomoct dokáže. Například když se jeho nejlepší přítel Nate zaplete s nesprávnými lidmi, kteří ho podvodem oberou o deset tisíc dolarů v pokeru, Chuck se objeví a jeho dluh vyrovná. Překvapivě dobře přijme i svého nevlastního bratra Erica..

Mohli by vás také zajímat…