zavřít
Upravit životopis

Životopis

Chuck Bartowski (Zachary Levi) je sociálně nemotorný mladý muž mezi dvaceti a třiceti lety v Burbanku v Kalifornii, který pracuje jako počítačový expert v místním obchodě s elektronikou Buy More (parodie na Geek Squad společnosti Best Buy) se svým nejlepším přítelem Morganem Grimesem (Joshua Gomez).

Chuckova sestra Ellie (Sarah Lancaster) je doktorka, která dělá vše v jeho zájmu a pomáhá mu najít přítelkyni. Do toho vstupuje také Elliein snoubenec, Devon "Kapitán Úžasňák" Woodcomb (Ryan McPartlin), rovněž doktor, který se snaží Chuckovi také zajistit sociální život. V noci po své oslavě narozenin dostane Chuck e-mail od svého bývalého spolubydlícího ze Stanfordu, Bryce Larkina (Matthew Bomer), který je v té době zběhlý CIA agent.

Když e-mail otevře, celá databáze všech tajných vládních informací USA, nervový superpočítač zvaný Intersect, se mu uloží do mozku. National Security Agency a Central Intelligence Agency chtějí informace vrátit a vyšlou své vlastní agenty, Majora Johna Caseyho (Adam Baldwin) a Sarah Walker (Yvonne Strahovski), aby získali data zpět.

Chuck Bartowski

zaměstnanec buy moru, intersect

Mohli by vás také zajímat…